Najświeższe oferty pracy ze Zgorzelca. Sprawdź, kogo szukają przez Powiatowy Urząd Pracy

Justyna Orlik
Miejsce pracy: 59-900 Zgorzelec
Zakres obowiązków: obsługa gości przy stolikach, obsługa baru i zamówień telefonicznych;
jedna zmiana 12.00- 22.00, również w dni wolne, praca wg grafiku;
w okresie próbnym umowa zlecenie;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kelner*
Typ propozycji: praca w wolne dni,
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli Ukrainy

WYMAGANIA
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania:
Chęć do pracy; uczciwość; dyspozycyjność; w przypadku zatrudnienia cudzoziemca wymagana znajomość j. polskiego

DANE PRACODAWCY
Pracodawca: FASHION FOOD KN2018 MICHAŁ KRYSZTOF
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres: Adama Asnyka 2, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki
Osoba do kontaktu: Michał Krysztof
Numer telefonu: 694 411 590
Miejsce pracy: 59-900 Zgorzelec Zakres obowiązków: obsługa gości przy stolikach, obsługa baru i zamówień telefonicznych; jedna zmiana 12.00- 22.00, również w dni wolne, praca wg grafiku; w okresie próbnym umowa zlecenie; Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny Wymiar etatu: 1 Liczba godzin pracy w tygodniu: 40 Liczba godzin pracy w miesiącu: 160 Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną Zawód: kelner* Typ propozycji: praca w wolne dni, pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli Ukrainy WYMAGANIA Wymagania konieczne Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Chęć do pracy; uczciwość; dyspozycyjność; w przypadku zatrudnienia cudzoziemca wymagana znajomość j. polskiego DANE PRACODAWCY Pracodawca: FASHION FOOD KN2018 MICHAŁ KRYSZTOF Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy Adres: Adama Asnyka 2, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki Osoba do kontaktu: Michał Krysztof Numer telefonu: 694 411 590 fot. ilustracyjne pixabay
Myślisz o zmianie pracy, a mieszkasz w Zgorzelcu? Jedna z tych ofert może być dla ciebie! Pracownicy poszukiwani są w urzędzie miasta, restauracji, szkołach i przy pracach budowlanych. Sprawdź, co nowego na rynku pracy!
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Maturzyści zakończyli rok szkolny. Czekają na nich egzaminy maturalne

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!